KONST / Litografier / Färglitografi 12667062
nr 1266 7062
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 644/750, Kust. Motivet: 43x33 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:35:33
100 kr
150 kr
250 kr